دوره مکالمه زبان اسپانیایی

دوره مکالمه زبان اسپانیایی

تاریخ شروع دوره : 29 بهمن 1398

چرا اسپانیایی؟

  • یادگیری اسپانیایی جذاب است:

یادگیری اسپانیایی فرصت های بسیار زیادی برای سرگرمی های جدید برای شما باز می کند. فیلم ها ، آهنگ های اسپانیایی ، کتاب های اسپانیایی و… برای تمامی این دلایل که در بالا ذکر شد یادگیری اسپانیایی می تواند یکی از جذاب ترین رویدادهایی باشد که در زندگی انجام می دهید.

  • یادگیری زبان به خاطر خود زبان یکی از دلایل بسیار خوب است:

جان ولفگان ون گوگ با اغراق بیان کرد: “کسی که یک زبان خارجی نمی داند ، چیزی از خودش نمی شناسد.” نمی شود این مسئله را انکار کرد که اگر اسپانیایی یاد بگیریم درک بهتری از انگلیسی نیز خواهیم داشت.  اسپانیایی همانند انگلیسی از ریشه لاتین است. شما متوجه خواهید شد که تا چه حد کلمات و گرامر زبان اسپاانیایی و انگلیسی  به یکدیگر نزدیکند.

  • یادگیری اسپانیایی به راستی جهان شما را گسترش می دهد:

بر طبق گفته فیلسوف اتریشی ویدگنشتاین ” محدویدت های زبان من ، محدودیت های دنیا من هستند.” با گسترش جمعیت اسپانیولی در جهان شانس ارتباط شما با این افراد نیز گسترش یافته و با یادگیری اسپانیایی می توانید جهان خودتان را نیز گسترش دهید.:

با ۳۵ میلیون گوینده در آمریکا و با نرخ رشد بیش از ۴۰ درصد در میان مردم اسپانیولی هر روزه بر استفاده زبان اسپانیولی افزوده می شود. همین مسئله علاقه بسیاری از شهروندان آمریکا را برانگیخته است تا بیشتر اسپانیایی بیاموزند. نه تنها در امریکا بلکه در بسیاری از کشور های اروپایی نیز اسپانیایی استفاده می شود . اسپانیایی دومین زبان معمول بعد از انگلیسی در اروپا می باشد.

  • برای بسیاری از افراد یادگیری اسپانیایی به سرعت به یک ضرورت برای تجارت تبدیل شده است:

با تو جه به تجارت ، اسپانیایی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. یادگیری اسپانیایی باعث می شود شما با هم کاران و کارمندان اسپانیایی زبان بهتر ارتباط برقرار کنید. خوب نبود اگر می توانستی خدماتتان را به بیش از ۳۵۰ میلیون نفر  که زبان مادریشان اسپانیایی است معرفی کنید و با توجه به فرآیند جهانی شدن کسانی که دو زبان می دانند فرصت شغلی ببیشتری از تک زبانه ها بدست می آورند.

موسسه زبان اشراق توانسته است با بهره گیری از سیستم های نوین اموزشی و کتب مدون بر اساس استانداردهای آزمون dele ، راه یادگیری ساده  این زبان را برای علاقه مندان هموار سازد.

با حضور در کلاس های زبان اسپانیایی از همان ابتدا اسپانیولی صحبت کنید....