دوره مکالمه زبان چینی

دوره مکالمه زبان چینی

تاریخ شروع دوره : 29 فروردین 1399

زبان چینی (Mandarin) یا همان زبان ماندارین  دارای بیشترین متکلم( بالغ بر یک میلیارد نفر)در سراسر جهان  می باشد که این موضوع آن را به پرکاربردترین زبان در میان تمام زبان های زنده دنیا تبدیل کرده است. اما در کنار این نکته ی جالب حقایق دیگری نیز وجود دارد که دانستن آن ها علاقه ای در میان طرفداران یادگیری این زبان ایجاد کرده استیادگیری زبان ماندرین در عین سادگی گرامر و کلمات، به خاطر نداشتن الفبا و همچنین داشتن کاراکترهای متعدد چالش برانگیزترین پروسه زبانی محسوب می گردد.

روز به روز بر تعداد افراد مشهوری که این زبان را یاد می گیرند افزوده می شوداخیراً نیز مارک زاکربرگ، موسس و مدیر عامل فیسبوک، در حالی که با تعدادی از دانشجویان دانشگاه پکن به زبان چینی صحبت می کند دیده شده است. همچنین کوین رود، نخست وزیر سابق استرالیا و تیموتی گَیتنر، معاونت سابق وزارت خزانه داری ایالات متحده نیز چینی صحبت می کنند که نفر دوم در دانشگاه پکن تحصیل کرده است. حتی شاهزاده ویلیام نیز اخیراً مصاحبه ای به زبان ماندرین انجام داده و به زبان چینی برای شهروندان این کشور سال خوبی را آرزو می کند.

موسسه زبان های خارجه اشراق برای اولین بار در کاشان و در استان اصفهان توانسته است با بهره گیری از توانمندی های اساتید مجرب دانشگاهی، این زبان را در کنار دیگر دستاوردهای زبانی مختلف، به بوته عمل نشانده و علاقه مندان به این زبان را یاری رسانیده تا در بازه زمانی کوتاه این زبان را فرا گیرند.

دوره آموزشی

دوره های آموزشی این زبان به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز طی 10 جلسه 90 دقیقه ای خواندن کلمات به زبان چینی را با استفاده از روش پین یین فرا گرفته و طی 2 جلسه متوالی نحوه نگارش کارکترها را به این زبان می آموزددوره مکالمه این زبان تا سطح HSK 3 در بازه زمانی 6 ترم برای نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است.

منابع:

در دوره مقدماتی ویژه نوجوانان از کتاب ادبیات چین و در دوره مقدماتی بزرگسالان از مجموعه آموزشی زبان چینی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه زبان های خارجه اشراق تماس بگیرید.