آموزش اصطلاحات کتاب idioms and phrasal verbs

آموزش اصطلاحات کتاب idioms and phrasal verbs

تاریخ : 14 اردیبهشت 1399

بدون شک کتاب idioms and phrasal verbs از سری کتاب های oxford، یکی از بهترین منابع یادگیری اصطلاحات پرکاربرد و ضروری زبان انگلیسی به شمار می آید.

تمام اصطلاحات این کتاب در مکالمات، مکاتبات، سریال ها و فیلم های خارجی زبان استفاده میشوند و دانستن آن ها یکی از ضرورت های زبان انگلیسی است.

با توجه به حجم بالای کتاب و خستگی در مطالعه ی آن، موسسه اشراق تصمیم بر آن گرفته تا اصطلاحات را با زبان فارسی معادل سازی کرده و به صورت فیلم برای هرکدام از آن ها مثالی بیاورد تا زبان آموز به ساده ترین شکل ممکن بتواند این اصطلاحات و افعال دو کلمه ای را فرا بگیرد.

این دوره به دلیل حجم بالای کتاب هنور درحال آماده سازی است ولی شما می توانید از همین الان شروع کرده و از دروس فراهم شده استفاده کنید.

ما سعی کرده ایم علاوه بر آموزش این اصطلاحات در قالب ویدیو های دو دقیقه ای، آزمونی را مرتبط با همان درس طراحی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شما میتوانید با دیدن فیلم و یادگیری اصطلاحات، بلافاصله در آزمون مرتبط با آن نیز شرکت کرده و مهارت خود را محک بزنید. این آزمون برای مرور و جا افتادن مطالب بسیار مفید و ضروری می باشد.

ضمنا درس نامه ی هر بخش نیز در قسمت اصطلاحات سایت و اصطلاحات کتاب idioms and phrasal verbs نیز تهیه شده که استفاده از آن کاملا رایگان است.

واحد تحقیق و توسعه موسسه زبان های خارجه اشراق کاشان