آزمون مجازی رایتینگ آیلتس به همراه تصحیح

آزمون مجازی رایتینگ آیلتس به همراه تصحیح

تاریخ : 17 اردیبهشت 1399

آزمون رایتینگ آیلتس چیست؟

یکی از سخت ترین مهارت های آیلتس، بخش نوشتاری یا writing بوده که در دو تسک 1 و 2 سنجیده می شود. 

تسک 1، شامل سوالی از یک جدول، نمودار، نقشه یا... بوده که باید در زمان 20 دقیقه و حدود 150 کلمه، گزارشی در مورد نمودار نوشته شود.

تسک 2، سوالی پرسیده شده که در آن نظر شما، فواید و مضرات سوال، اقدامات لازم برای رفع مشکل یا ... خواسته می شود. زمان شما 40 دقیقه بوده و حدود 250 کلمه باید نوشته شود.

 

بهترین راه موفقیت در رایتینگ آیلتس

بدون شک بهترین روش سنجش این مهارت، تصحیح اشتباهات و ذکر نکات مهم و کاربردی از طریق اساتید زبان است. شما با این روش می توانید درک کنید چه ساختاری بهتر و صحیح تر به کار گرفته می شود، از چه کلماتی باید استفاده کرد، از لحاظ گرامری چه اشتباهاتی داشته اید و از همه مهمتر حس اعتماد به نفس خوداتان را بالا می برید.

 

چرا تصحیح رایتینگ از طریق اشراق؟

موسسه زبان اشراق برای راحتی زبان آموزان عزیز، با فراهم کردن بستری مناسب توانسته یکی از چالش های پیش رو را برطرف سازد.

با وارد شدن به بخش آزمون مجازی رایتینگ آیلتس، انتخاب آزمون مورد نظر خود (تسک1 یا 2 و یا هردو تسک)، و پرداخت هزینه ای ناچیز، شروع به دادن آزمون کنید. سعی کنید آزمون را در وقت مناسب خود به پایان برسانید.

بعد از دادن آزمون، همکاران عزیز در اسرع وقت، شروع به تصحیح کرده و نکات آیلتسی را به همراه فایل ورد، پی دی اف و نیز به صورت ویس در تلگرام یا واتساپ شما در اختیارتان قرار می دهند.

توجه: پس از انجام آزمون، نام کاربری خود را به واتساپ یا تلگرام شماره 09132634981 ارسال نمایید.

تنها راه موفقیت در این بخش آیلتس، تمرین، تصحیح و تکرار مداوم برای تقویت مهارت نوشتاری خود است. ما نیز مفتخریم با حداکثر توان، علم زبانی خود را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

 

ورود به بخش آزمون مجازی رایتینگ آیلتس

 

موسسه زبان های خارجه اشراق

واحد تحقیق و توسعه