اشراق در یک نگاه

زیرساخت:

مرکز تخصصی زبان های خارجه اشراق، بعنوان اولین مرکز تخصصی آموزش زبان های خارجه انگلیسی، فرانسوی ،اسپانیایی و چینی در کاشان، فعالیت خود را از اوایل سال 1395 با اخذ مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و با بکارگیری سیستم های نوین اموزشی در محیطی کاملا مدرن آغاز نمود.

چشم انداز:

این مرکز مفتخر است که توانسته با ایجاد کارگروه تحقیق و توسعه در کوتاهترین بازه زمانی ممکن و با بهره گیری از روش های نوین آموزشی مورد استفاده در کشورهای غیر انگلیسی زبان من جمله مدارس و مراکز آموزشی زبان های خارجه در فرانسه و اسپانیا، دانشجویان را به بالاترین سطح دانش زبانی رسانیده، و با رهنمود های واحد مشاوره و سنجش، متقاضیان را برای نیل به اخذ مدارک عالی در آزمون های بین المللی تافل، آیلتس و جی آر ای همراهی نماید.

این مرکز برای اولین بار در کاشان اقدام به برگزاری دوره های فشرده آمادگی آزمون های داخلی (تولیمو-ام اس آر تی- ام اچ ال ای) و بین المللی (تافل- آیلتس)، بر اساس ضوابط و استانداردهای نوین آموزشی، نموده است.

نیروی انسانی:

مرکز تخصصی زبان های خارجه اشراق توانسته است، با دعوت و استخدام فارغ التحصیلان و اساتید برتر از مراکز آموزشی مطرح در کشور در راستای آموزش زبان انگلیسی طلیعه دار آموزش زبان  خارجه در منطقه باشد.